Kasutaja: Parool:

Alex ja Emma

Alex and Emma

plussplussplussplussmiinus

Alex (Luke Wilson) on kirjanik, kelle väikseimaks mureks on inspiratsiooni puudumine. Ta on pankrotis ja võlgneb gangsteritele 100 000 dollarit. Talle esitatakse ultimaatum: maksa võlg 30 päevaga ära või kuul pähe! Ainus võimalus raha kokku saada on lõpetada armastusromaan, millest on seni paberil üksainus lause. Laptopi puudumise tõttu palkab Alex masinakirjutaja Emma (Kate Hudson), sest ainult käsikirja õigeaegselt üle andes võib ta loota päästvale honorarile. Rida-realt hakkab kujunema Adam Shipley nimeline tegelane (Luke Wilson), noor romantiline kirjanik, jõuka ja elegantse Polina Delacroix' (Sophie Marceau) laste koduõpetaja.

Romaan saab hoo sisse, kui Adamil tekivad sügavad tunded Polina vastu. Kuid noor kirjanik on hakanud silma nii mõnelegi daamile ja leidnud tee nende südamesse. Alex ja Emma veedavad kirjutades koos päevi ja öid. Üha enam hakkavad Emma väljakutsuvad ideed märkamatult mõjutama nii romaani kui ka Alexit. Peagi hakkab reaalne elu matkima kunsti ja vastupidi.

Romantilise komöödia "Alex ja Emma" lavastas zhanri veteran Rob Reiner ("Kui Harry kohtas Sallyt", "Unetu Seattle'is"). Osades Luke Wilson ("Tenenbaumid"), Kate Hudson ("Kuidas 10 päevaga kutist lahti saada"), Sophie Marceau ("Kartmatu"), David Paymer jt.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
1 100%
0 0%
Alex ja Emma
Zanr Romantika / Komöödia
Aasta 2003
Stuudio Franchise Pictures
Osades Luke Wilson
Kate Hudson
Sophie Marceau
David Paymer
Lavastaja Rob Reiner
Pikkus 1h 36min
Esilinastus 26. detsember 2003
Maaletooja BDG
Hinne 4.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid