Kasutaja: Parool:

Kuulikindel munk/Perebisnes

Bulletproof Monk/ Family Business

plussplussplussplussmiinus

Nimeta munk (Chow Yun-Fat) on kaitsnud aastakümneid iidset ürikut, milles peitub piiritu võimu võti. Otsides ürikule uut valvurit, jõuab munk Ameerikasse. Kuigi ta ise selles sügavalt kahtleb, peaks vastavalt ettekuulutusele saama tema järeletulijaks ülbe nolk Kar (Seann William Scott). Peatselt saab aga juba praktikas näha, kas poisist asja ka on. Nimelt on munga järel jõudnud Ameerikasse ka võimuhull Struker (Karel Roden), kes ei põrku üriku kättesaamiseks tagasi mitte millegi eest.

“Kuulikindel munk” on samanimelise koomiksi ainetel valminud hoogne ja humoorikas seiklusfilm. Osades Chow Yun-Fat (“The Killer”), Seann William Scott (“Hullumeelne reiv”), Jamie King (“Pearl Harbor”), Karel Roden (“Blade II”) ja Victoria Smurfit (“Suur poiss ja väike poiss”). Lavastas Paul Hunter, kes on vändanud seni peamiselt muusikavideosid sellistele nimedele nagu Eminem, Jennifer Lopez, Lenny Kravitz, Marilyn Manson, Will Smith jt.

NB! Alates 13.juunist linastub ainult KUULIKINDLA MUNGA ees 12-minutiline Eesti lühifilm

PEREBISNES

Tegemist on põnevusfilmiga,mille pinev sündmustik käivitub üksildases bensiinijaamas, kus on aset leidmas poerööv. Sedapuhku ei lõppe rööv aga raha rabamisega ja ummisjalu põgenemisega vaid tegevust täiendavad ohtrad süüžepöörded. Lõpuks ei ole mittemiski enam nõnda,nagu alguses paistis.

Filmis löövad kaasa Lembit Ulfsak, jan Uuspõld, Piret Laurimaa ja Stella-Triin Fluss. Filmi lavastajaks ja produtsendiks on Andrus Tuisk.

Film valmis Eesti Filmi Sihtasutuse ja Eesti Kultuurkapitali toetusel.Filmi tootnud stuudio Tuisk Film Production tegutseb edukalt reklaamialal.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
1 100%
0 0%
Kuulikindel munk/Perebisnes
Zanr Seiklus / Sci-fi
Aasta 2003
Stuudio MGM
Osades Chow Yun-Fat
Seann William Scott
Jamie King
Karel Roden
Victoria Smurfit
Lavastaja Paul Hunter
Pikkus 1h 44min
Esilinastus 13. juuni 2003
Maaletooja MPDE
Hinne 4.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid