Kasutaja: Parool:

Kaklusklubi

Fight Club

plussplussplussmiinusmiinus

Linateose SEITSE reþissööri David Fincheri haaravalt originaalses, musta huumoriga vürtsitatud mängufilmis KAKLUSKLUBI teevad põrutava osatäitmise sellised staarid nagu Brad Pitt (SEITSE, SAAGE TUTTAVAKS - JOE BLACK) ja Edward Norton (AMERICAN HISTORY X, PRIMAL FEAR).

Nortoni kehastatud Jack vaevleb kroonilise unepuuduse käes ja otsib meeleheitlikult väljapääsu oma surmigavast maailmast. Ühel lennureisil kohtub ta Tyler Durdeniga (Pitt), karismaatilise seebikaupmehega, kes jagab temaga oma nihestunud elufilosoofiat. Tyler usub, et enesearendusega tegelevad vaid tossikesed. Tõelise meki annab elule hoopis enesehävitus. Peatselt leiavad Jack ja Tyler end baaritaguselt parkimisplatsilt, tõstmas tuju semu näolapi kallal verist hävitustööd tehes. Jagamaks vägivalla rõõme ka teiste mehepoegadega, moodustavad Jack ja Tyler salajase KAKLUSKLUBI, mille edu on peadpööritav. Aga elul on Jacki jaoks varuks ðokeeriv üllatus...

Sa ei ole oma töökoht. Sa ei ole oma pangaarve. Sa ei ole oma rahakoti sisu. Sa ei ole oma ülikond. Sa ei ole ilus unikaalne lumehelbeke. See on su elu ja see lõpeb minutihaaval.
Kõigepealt ei saa sa magada. Järgmisel hetkel leiad end, püstolitoru suhu pistetud.

Järgmiseks kohtad Tyler Durdenit. Las ma räägin teile Tylerist. Tyler ütleb, et asjad, mida sa omad, saavad lõpuks hoopis sinu omanikuks. Alles siis, kui sa oled kõigest ilma jäänud, oled vaba tegema ükskõik mida. Kaklusklubi esindab just sellist vabadust.

Kaklusklubi esimene reegel: kaklusklubist ei räägita.
Kaklusklubi teine reegel: kaklusklubist ei räägita.
Tyler ütleb, et eneseparandus on masturbatsioon. Tyler ütleb, et vastuseks võiks olla enesehävitus.

“Kaklusklubi” erineb kõigest, mida sa oled kunagi kinos näinud. See on süngem, tigedam ja valusam kui ükski seni tehtud filmidest. Selle eest hoolitsevad Brad Pitt (“seitse”), Edward Norton (“pornokuninga piinad”), Helena Bonham Carter (“frankenstein”) ja heleda häälega laulev paksuke Meat Loaf, kes püüab lunastada käesoleva filmiga selle surmapatu, et osales nn. komöödias “spiceworld: the movie”. Kas talle andestatakse, jääb juba iga vaataja otsustada.

“Kaklusklubi” poolt pakutava elamuse taga seisab kõige mustema fantaasiaga tüüp hollywoodis ehk David Fincher – sama mees, kes saatis surma sigourney weaveri kosmosekangelanna ellen ripley (“alien 3”), tappis brad pitti abikaasa gwyneth paltrow' (“se7en”) ja lasi michael douglase südametul yuppie’l ellu jääda (“the game – soovid mängida”). järgmiseks lööb ta kõigil nina veriseks sellesama filmiga.

Kuna kaklusklubi reeglid ei luba sellest rääkida, siis otsi üles aadress www.tylerdurden.com ja sa saad teada, mis su praegusel elul viga on.

Filmi ei soovitata alla 14-aastastele ega nõrganärvilistele!

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

2 40%
0 0%
0 0%
1 20%
2 40%
Kaklusklubi
Zanr Põnevus
Aasta 1999
Stuudio Twentieth Century Fox
Osades Brad Pitt
Edward Norton
Helena Bonham Carter
Meat Loaf
Lavastaja David Fincher
Pikkus 2h 19min
Hinne 3.2000
Hindamiseks logi sisse!
Ametliku videokasseti kaas Ametlik poster
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid