Kasutaja: Parool:

Aarete planeet

Treasure Planet

plussplussplussmiinusmiinus

Jim Hawkins on kartmatu noormees, kes otsib oma kohta universumis. Omaette hoidev poiss on emale võõrastemajas abiks, kuid vabadel hetkedel kihutab ta ringi isetehtud solarsurferiga. Ühel päeval teeb ema võõrastemaja lähistel hädamaandumise aga kosmoselaev.
Abistades põgenevat võõrast satub noore Jimi valdusesse kaart, mis juhatab teed legendaarse kapteni Flindi kokkuröövitud varanduse jälile. Jälile aardele, mis peidetud kõige kaugemasse galaktikasse, Aarete planeedile. Koos ema ja sõbra, astroloog Dr. Delbert Doppleriga, pääsevad nad napilt kaardiomanikku jälitanud röövlite käest. Rünnaku käigus hävib aga ema võõrastemaja ja nad jäävad paljakäsi. Kartmatu seiklejana ei Jimil muud üle kui asuda hullupöörasele seiklusele leidmaks kadunud aaret, et taas üles ehitada ema võõrastemaja. Ees ootab aga salapärane universum, kus oht varitsemas seal kus oodata ei osata.

Peaaegu 120 aastat hiljem, kui ilmus Stevensoni raamat “Aarete saar” sai selle alusel teoks seiklusrikas animatsioon “Aarete planeet”, mille lavastas Ron Clements (“Herakles”). Noore kangelase Jim Hawkinsi häält teeb Joseph Gordon-Levitt (“10 põhjust Sind vihata”), teisteks häälteks on David Hyde Pierce (“Putukalugu”), Emma Thompson (“Mõistus ja tunded”), Brian Murry, Mona Marshall, Martin Short jpt.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

1 33%
0 0%
0 0%
1 33%
1 33%
Aarete planeet
Zanr Kogupere / Joonis
Aasta 2002
Stuudio Walt Disney Pictures
Osades Hääled:Emma Thompson
Joseph Gordon-Levitt
David Hyde Pierce
Brian Murry
Mona Marshall
Lavastaja Ron Clements
Pikkus 1h 35min
Esilinastus 06. detsember 2002
Maaletooja BDG
Hinne 3.3333
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid