Kasutaja: Parool:

Mõrva ABC

Murder By Numbers

plussplussplussmiinusmiinus

Rahulikus California rannikuäärses väikelinnas leitakse noore naise laip, seda asuvad uurima mõrvadetektiivid Cassie Mayweather ja tema uus partner Sam Kennedy. Sündmuspaiga läbikammimisel ja laiba mikroskoopilisel uurimisel ei kulu kaua, kui jõutakse mõrva profiiliga sobiva kurjategija jälile.

Vaatamta kindlale tõendusmaterjalile ei usu detektiiv Cassie, et kuritegu oleks lahendatud. Midagi selle juhtumi juures toob Cassile meelde kohutavat tema enda minevikust, et leida loole lahendus ei jää tal midagi üle, kui sukelduda minevikku lahti rebides vana hingehaav. Lähtudes mõrva uurimisel isiklikest motiividest töötab Cass uuesti läbi tõendusmaterjalid, et leida kas või üks väike tähelepanuta jäänud niidiots. Jäljed juhatavad uurijad noore keskoolipoisi Richard Haywoodini, kelle haruldased kallid saapad, mis varastati nädal enne mõrva temalt kooli kapist, kattuvad ohvri kodust leitud saapa jälgedega. Miski selles noores ei klapi ja Cassiel tekib aimus, et Richard ja tema salajane sõber Justin on mõrva taga. Nüüd tuleb leida vaid tõendeid.

Ei ole just tõenäoline, et kaks nii erinevat isendit sõbrad oleksid. Justin on pühendunud Nietzche austaja ja eeskujulik õpilane. Richard aga libe, jultunud popp poiss, kes kasutab oma teravat mõistust, väljanägemist ja vanemate paksu rahakotti saamaks mida vähegi tahab. Mõlemad eksisteerivad maailmas, mis loodud ainult neile ja see seob nad üheks. Ühine oli ka nende salasoov, panna toime täiuslik mõrv. Nüüd on kord detektiiv Cassie käes, kes riskides karjääri ja oma eluga peab lahendama täiusliku mõrva, millest ta ise minevikus oli napilt pääsenud.

Pinget kruviva thrilleri on lavastanud Barbet Schroeder (“Before and After“). Peaosas dedektiiv Cassie Mayweatherit kehastab Sandra Bullock (“Unine Eksitus”), tema partner Sam Kennedy rollis näeme Ben Chaplinit (“Birthday Girl”). Noort võrukaela Richard Haywoodi mängib Hollywoody tuleviku lootus Ryan Gosling (“Titaanid”), mõrvavenna Justini rollis Michael Pitt (“Dawson`s Creek”). Teistes osades Agnes Bruckner, Chris Penn, jpt.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

1 33%
0 0%
1 33%
0 0%
1 33%
Mõrva ABC
Zanr Krimi / Thriller
Aasta 2002
Stuudio Warner Bros
Osades Sandra Bullock
Ben Chaplin
Ryan Gosling
Lavastaja Barbet Schroeder
Pikkus 2h 00min
Maaletooja BDG
Hinne 3.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid