Kasutaja: Parool:

Teekond hukatusse

Road To Perdition

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Kaks isa – Michael Sullivan (Tom Hanks), napisõnaline ja lojaalne iiri maffia musta töö tegija ja John Rooney (Paul Newman), tema vananev boss, kes Sullivani lapsena tänavalt katuse alla võtnud ning ta oma pojana üles kasvatanud. Kaks poega – Michael Sullivan Jr. (uustulnuk Tyler Hoechlin), kelle peas on hakanud tekkima küsimused tema isa salapärase töö kohta ning Connor Rooney, kelles ei leidu grammigi neid omadusi, mis on teinud tema isast võimsa mehe, kes ära teeninud kõigi austuse. Mõlemaid pojad püüavad aga meeleheitlikult võita oma isade poolehoidu ja heakskiitu.
Alguse saavad sündmused, mille ajenditeks on armukadedus ja võimuiha ning mis tungivad kohutavate tagajärgedega Michael Sullivani eraellu, mida ta seni kiivalt oma tööst eraldi hoidis. Sügav isiklik tragöödia sunnib Sullivani asuma kättemaksuteele, kaasas poeg, kelle ees avaneb tundmatu ja halastamatu maailm.

“Teekond hukatusse” on suurejooneline draama isadest ja poegadest ning süütundest ja lunastusest, millele lisavad väärtust suurepärased näitlejatööd, meisterlik kaameratöö ja kummitav muusika. Osades kahekordne Oscari-võitja Tom Hanks (“Kaldale uhutud”, “Apollo 13”), Oscari-võitja Paul Newman (“Raha värv”), Jude Law (“A.I. - tehisintellekt”), Jennifer Jason Leigh (“eXistenZ”), Stanley Tucci (“Ameerika lemmikud”), Daniel Craig (“Tomb Raider”) jt. Filmi lavastas Oscari-võitja Sam Mendes (“American Beauty”).

NB! Lastele ei soovitata!

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Teekond hukatusse
Zanr Draama / Krimi
Aasta 2002
Stuudio Twentieth Century Fox
Osades Tom Hanks
Paul Newman
Jude Law
Jennifer Jason Leigh
Stanley Tucci
Lavastaja Sam Mendes
Pikkus 1h 59min
Esilinastus 27. september 2002
Maaletooja MPDE
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid