Kasutaja: Parool:

Herilasepesa

Nid de Guepes

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Laborie (Nadia Farés), noor ja eeskujulik eriüksuse agent, saab ülesande eskortida kohtusse Anedin Nexhepi – mehe, kes karmi ja kindla käega juhib üha jultunumaks muutuvat Albaania maffiat. Kohus on lähemal, kui kunagi varem sellele, et saata pikkadeks aastateks trellide taha mõjuvõimas ja eriti ohtlik kurjategija, kelle paturegistrist leidub kõike alates prostitutsioonist ja lõpetades narkokaubandusega.

Nexhepi käsilased aga ei kavatsegi niisama toimetult pealt vaadata, kuidas nende ninamees kohtukulli ette toimetatakse ning seavad teele üles varitsuse. Pärast marulist tulevahetust ja peadpööritavat tagaajamist õnnestub Laborie´l koos oma vangiga varjuda inimtühjas tööstusrajoonis asuvasse hüljatud tehasehoonesse, kuhu samal hetkel murrab sisse ka noortejõuk plaaniga varastada sealt seda, mida vähegi väärtuslikku varastada annab. Halastamatute mõrtsukate piiramisrõngast pääsemiseks tuleb kasutusele võtta kõikvõimalikud meetmed ning terve nahaga pääsemise nimel peavad Laborie ja kamba liider Nasser (Samy Naceri) ühiselt tegutsema hakkama.

Kiire ning sündmustiheda action-filmi on kirjutanud ja lavastanud Florent Emilio Siri (“Une minute de silence”). Osades Samy Naceri (“Taxi”), Nadia Farés (“Purpurjõed”), Beno?t Magimel (“Viha”), Pascal Greggory (“Fidelity”), Sami Bouajila (“Replay”) jpt.

Film on prantsuse keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega.

NB! LASTELE EI SOOVITATA!

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Herilasepesa
Zanr Action
Aasta 2002
Stuudio Studio Canal +
Osades Samy Naceri
Benoît Magimel
Nadia Farès
Lavastaja Florent Emilio Siri
Pikkus 1h 47min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid