Kasutaja: Parool:

Klubikomando

The Mod Squad

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Kolm probleemset teismelist on teel vanglasse. Julie (Claire Danes, ROMEO + JULIET) kallaletungi, Pete (Giovanni Ribisi, REAMEES RYANI PÄÄSTMINE) röövi ja Linc (Omar Epps, KARJE 2) süütamise eest. Noorukeid ootab ees pikaajaline vangistus, kuid kapten Greer (Dennis Farina, SILMIST KADUNUD) pakub neile võimalust töötada salaagentidena.

Los Angeleses, kus klubiinimesed hommikuni pidutsevad, toimub midagi kahtlast, kuid politsei ei suuda selle jälile saada. Kapten Greer saadab KLUBIKOMANDO asja uurima. Kui tarmukas trio tantsulava suitsu ja strobovalguse taha piilub, avastavad nad kuritegeliku liikumise, mis tegeleb narkootikumide levitamise, prostituutide vahendamise ja politseinike äraostmisega.

Enne kui noored info edastada jõuavad, pöördub õnn ja nad leiavad end lõksust. Nüüd, kus politsei asub töötõendi ning -lepinguta agente jälitama, jääb neil sasipuntra lahtiharutamiseks ja vangla vältimiseks väga vähe aega.

See film on täis lahedat 90-ndate fiilingut ning üllatab hea operaatoritöö ja stiilse muusikaga (Los Angeles Times).Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Klubikomando
Zanr Põnevus
Aasta 1999
Stuudio Metro-Goldwyn-Mayer
Osades Claire Danes
Giovanni Ribisi
Omar Epps
Lavastaja Scott Silver
Pikkus 1h 31min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid