Kasutaja: Parool:

Ühikakutid

Sorority Boys

plussplussplussmiinusmiinus

Kolm ülikooli kangelast ja playboyd leiavad end nigelas situatsioonis, kui neid rahapuudusel korporatsiooni ühiselamust välja visatakse. Ainus ja viimane lootus leida tasuta ühiselamukoht on liituda tüdrukute korporatsiooniga.
Paksult makeupi, natuke püksikuid ja hulgaliselt karvade kitkumist ning Dave’ist, Adamist ja Dooferist saavad tüdrukute ühiselamu elanikud Daisy, Adina ja Roberta. Igal sammul, mille nad peavad maha käima kõrgetes kontsades, tunnetavad nad omal nahal, kui valesti on nad poistena tüdrukutega käitunud.
Plaan näib töötavat suurepäraselt, kuni Dave armub oma ühiselamu kaaselanikku Leah’sse. Dave kaalub, kas rääkida tüdrukule, kes ta tegelikult on ja rikkuda sellega suurepärane sõprus "Daisy" ja Leah vahel, mis lõhuks ka kogu maskeeringu. Mida peab sellises situatsioonis tegema poiss, kes teeskleb tüdrukut?

Noortepärase drag-komöödia on lavastanud Wallace Wolodarsky, kes töötanud seni teles ("Simpsonid") ja stsenaristina ("Rushmore"). Peaosades Barry Watson ("Oceani 11 – kõrged panused"), Harland Williams ("Superstar") ja Michael Rosenbaum ("Linnalegendid"). Teistes osades Melissa Sagemiller ("Soul Survivors"), Heather Matarazzo ("Printsessi päevikud"), Nikki Martin jt.


Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
1 100%
0 0%
0 0%
Ühikakutid
Zanr Komöödia
Aasta 2002
Stuudio Touchstone Pictures
Osades Barry Watson
Harland Williams
Michael Rosenbaum
Melissa Sagemiller
Heather Matarazzo
Lavastaja Wallace Wolodarsky
Pikkus 1h 33min
Esilinastus 07. juuni 2002
Maaletooja BDG
Hinne 3.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid