Kasutaja: Parool:

Koletise ball

Monster's Ball

plussplussplussplussmiinus

Hank Grotowski isiklik elu on kaugel rahust ja korrast, töötades kohaliku kinnipidamisasutuse valvurina. Fanaatilisest rassistist isa katuse all kasvades on Hank siiski suutnud hoida oma rassilised veendumused enda teada, sest töö nõuab pidevat kokkupuutumist ka mustanahalistega. Hanki ainus poeg seevastu ei pea lugu samadest vaadetest ning võõrandub oma isast. Ühel päeval tabab Grotowskite perekonda aga tragöödia, mis sunnib Hanki oma ellusuhtumist radikaalselt muutma.
Linna teises otsas suundub Leticia Musgrove pojaga vanglasse, et jätta hüvasti oma abikaasaga, keda ootab samal õhtul surmanuhtlus. Ülekaaluline poeg, ülekuumenenud auto, korterist väljatõstmise hoiatus ja tööpuudus on vaid mõned mured, mis naist vaevavad. Tema päevad on määratud vaid võitluseks ning ta keeldub alla andmast.
Ebaõnn ristabki Hanki ja Leticia teed ning kahe üdini erineva inimese vahel puhkeb õitsele ootamatu armulugu. Elu võib muutuda üheainsa hetkega.

Mõtlemapaneva draama on lavastanud Marc Forster (“Everything But Together“). Peaosas Leticia rolli eest Oscari võitnud Halle Berry (“Operatsioon “Mõõkkala””), Hanki mängib Oscari-võitja Billy Bob Thorton (“Mees, keda polnud”). Muudes osades Heath Ledger (“Rüütli lugu“), vanameister Peter Boyle (“Unine eksitus“), Sean “Puffy” Combs (“Tehtud mehed“) jt.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
1 100%
0 0%
Koletise ball
Zanr Draama / Thriller
Aasta 2001
Stuudio Lions Gate Films
Osades Halle Berry
Billy Bob Thorton
Heath Ledger
Peter Boyle
Sean “Puffy” Combs
Lavastaja Marc Forster
Pikkus 1h 51min
Esilinastus 24. mai 2002
Maaletooja BDG
Hinne 4.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid