Kasutaja: Parool:

Seitsmes sari: võistlejad elu ja surma peale

Series 7: The Contenders

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

SEITSMENDA SARJA maratoni finaal on alanud. Puhastage püssitoru ja lööge lauad akende ette, sest läheb kõvaks madinaks. Tiitlikaitsja Dawn Lagarto peab viimase saate vastu pidama, et võita nii vabadus kui ka elu oma veel sündimata lapsele. Tal tuleb vahendeid valimata tappa viis inimest. Kas ta jääb ellu? Arvake ära ja tutvuge telekanali küsitlusleheküljel sellega, mida teised vaatajad Verise Emme kohta arvavad.

Kuus juhuslikult valitud ameeriklast peavad osalema "tõsielulises" saatesarjas, kus tuleb tappa, et elus püsida. Tiitlikaitsja Dawn Lagarto on kaheksandat kuud rase ja võidab vabaduse, kui ta selle saate üle elab. Kas keegi suudab ta troonilt tõugata ja uueks meistriks saada? Mis on auhind? Kuidas võistlejad valitakse? Nende küsimuste asemel tuleks arutleda selle üle, kui moraalituks on ühiskond muutunud.

Olete näinud telesarja "Robinson" ja soovinud, et osalejad hakkaksid üksteist maha nottima? SEITSMENDAS SARJAS antaksegi võistlejatele tulirelvad. See väga õigel ajal välja tulnud must komöödia pole ainult dokumentaalsarjade pihta suunatud satiir, vaid ka näide sellest, kui kaugele inimesed kuulsuse nimel minna võivad.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Seitsmes sari: võistlejad elu ja surma peale
Zanr Must huumor
Aasta 2001
Stuudio USA Films
Osades Brooke Smith
Marylouise Burke
Glenn Fitzgerald
Lavastaja Daniel Minahan
Pikkus 1h 28min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid