Kasutaja: Parool:

Mees, keda polnud

The Man Who Wasn't There

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Suvi 1949. Kirglik, dramaatiline ja omajagu huumoritki sisaldav lugu kuriteost ja karistusest saab alguse, kui väikese California osariigi linnakese habemeaja Ed Crane avastab meetodid, kuidas muuta oma tavapärast ja igavat eksistentsi. Ed on tavaline mees ja seda otsese mõttes - otsekohene, natuke kitsarinnaline ja absoluutselt mitte rahul oma eluga. Seda seniks,
kui avaneb vastupandamatu võimalus välja pressida raha omaenda naiselt, kes on talle abielupettusega vahele jäänud. Kui Edi salakaval plaan hakkab ilmet võtma, hakkavad aga päevavalgele ujuma veelgi tumedamad saladused tema naise kohta, mille juured ulatuvad sügavamale, kui keegi arvatagi oleks osanud.

Paeluva kriminaaldraama on lavastanud ning kirjutanud tihtilugu filmigeeniusteks nimetatud vennad Joel ja Ethan Coen ("Fargo", "Suur Lebowski"). Sõnaahtrat habemeajajat Edi kehastab teenekas Billy Bob Thornton ("Bandiidid"), tema naist mängib aga Oscari laureaat Frances McDormand ("Fargo"). Teistes osades astuvad üles Michael Badalucco ("Oo Vend, kus sa oled?", "Praksis"), James Gandolfini ("Mehhiklane", "Sopranod"), Jon Polito ("Suur Lebowski"), Scarlett Johansson ("Hobulausuja") jpt.


Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Mees, keda polnud
Zanr Krimi / Draama
Aasta 2001
Stuudio USA Films
Osades Billy Bob Thornton
Frances McDormand
Michael Badalucco
James Gandolfini
Lavastaja Joel ja Ethan Coen
Pikkus 1h 56min
Esilinastus 19. aprill 2002
Maaletooja BDG
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid