Kasutaja: Parool:

Kelgukoerad

Snow Dogs

plussplussplussmiinusmiinus

Kui päikselinna Miami hambaarst Ted Brooks saab teada temale jäetud pärandusest, sõidab ta kohe Alaskasse, et oma pärandit sisse nõuda. Kohale jõudes muutuvad tema ootused hiiglaslikust varast aga pihuks ja põrmuks. Ted avastab, et talle jäetud vara koosneb vaid vallatutest kelgukoertest. Ka koertele Deemon, Nana, Diisel, Kaevur, Yodel, Nuuskur, Mack ja Leedi ei avalda uus omanik Ted kuigivõrd head muljet ning sõprus nende vahel ei ole just kerge tärkama.
Asjaolud ajab veelgi hullemaks kohalik mägilane Kõue-Jack, kellele linnavurle Ted on otsekui pinnuks silmas, sest Jack lootis kelgukoerad pärandusena endale saada. Kõue-Jackil õnnestub veenda Tedi minema tagasi sooja Miamisse, kus on ta õige koht. Olles koju jõudnud, ei saa Tedi hing aga rahu ning ta naaseb tagasi Alaskasse, õpib koerterakendiga sõitma, et pakkuda pikal koerterakendite võistlusel maksku mis maksab konkurentsi Kõue–Jackile ja tema treenitud koertele.

“Kelgukoerad” on Disney filmistuudio järjekordne hoogne ja lustakas komöödia, mille on lavastanud Brian Levant (“Beethoven”). Peategelast Ted Brooksi kehastab Oscari võitja Cuba Gooding, Jr. (“Pearl Harbor”), tema konkurenti Kõue-Jacki mängib vanameister James Coburn (“Kollide Kompanii”).Teistes osades võime näha Rn’B staari Sisqot, staazhikat M. Emmet Walshi (“Südamesõbra pulmad”). Peategelasele ja ka kinosõbrale silmarõõmu pakkuvat Barbi mängib Joanna Bacalso (“Kutt, kus mu auto on?”).

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
1 50%
0 0%
1 50%
0 0%
Kelgukoerad
Zanr Kogupere / Komöödia
Aasta 2002
Stuudio Walt Disney Pictures
Osades Cuba Gooding Jr.
James Coburn
Sisqo
Joanna Bacalso
Lavastaja Brian Levant
Pikkus 1h 39min
Esilinastus 12. aprill 2002
Maaletooja BDG
Hinne 3.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid