Kasutaja: Parool:

Hunnik pappi & suitsev kaheraudne

Lock Stock and & Smoking Barrels

plussplussplussplussmiinus

Lugupidamatu, vägivaldne ja salakaval film keskendub neljale noormehele, kes proovivad kelmi viisil raha teenida, aga satuvad raskustesse ega saa omal jõul eriti hakkama.
Kaardihai Eddie ajab sõpradega (Tom, Soap, Bacon) suure pokkerimängu jaoks raha kokku. Kuna mängijad on kõik parajad sulid ja gangsterid, peab igaüks mängu jaoks kaasa tooma 100000£. Eddie (nagu ta sõbradki) loodab oma vaistliku kaardimängu oskusele, mis ei veagi alt. Alt veab või õigemini teeb sohki Harry the Hatchet, kellele Eddie jääb koos oma sõpradega võlgu väga tohutu summa naelsterlingeid. Lootusetust olukorrast leitakse väljapääs Eddie naabrite näol, kelleks on lärmakad ja veidrad sulid. Peagi saadakse aru, et lahendus pole niivõrd lihtne, kui algul arvati.
See sulifilm, mis Inglise parimaks filmiks tunnistatu ja mida rikastab inglaste värvikas släng, on võtnud eeskuju Tarantinost. Lavastaja Guy Ritchie on ära tabanud Reservoir Dogsi edu saladuse, selle asemel, et film täis toppida igasugu popikoone ja klassikaliste krimifilmide poolseedimata tüüpsituatsioone. Tänu sellele on filmil värvikad tegelased ja väga omapärane süþhee (mis, kusjuures, on küllat sarnane ka Snatchi omaga.).Tegemist on suurepärase filmiga, millel on samuti hea soundtrack (The Stone Roses, James Brown, The Castaways jne).Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
1 100%
0 0%
Hunnik pappi & suitsev kaheraudne
Zanr Põnevus / B-kategooria
Aasta 1998
Lavastaja Guy Ritchie
Hinne 4.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid