Kasutaja: Parool:

Tantsukutid

Bootmen

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Dein Perry rezhissööridebüüt TANTSUKUTID põhineb Perry enese elukäigul – Austraalia tööstuslinna Newcastle'i terasesulatajast sai kuulus moderntantsija, rahvusvahelise tunnustuse pälvinud tantsuetenduste TAP DOGS ja STEEL CITY lavastaja ning koreograaf.

Sean Okden (Adam Garcia, KOLE KOIOTT: BAARIS AINULT TÜDRUKUD) on talendikas stepptantsija, kes unistab lavakarjäärist. Perspektiivitust metallurgiametist pääsemiseks sõidab ta Sydneysse ja asub tööle nimekasse tantsutruppi. Seani vend Mitch (Sam Worthington) on samuti võimekas tantsija, kuid tema eesmärgiks on luua oma transpordifirma ning seda mõtet toetab ka noormeeste isa Gary (Richard Carter, BABE 2: PÕRSAS SUURES LINNAS). Vendade omavaheline läbisaamine pannakse proovile nii siis, kui nad mõlemad armuvad imekenasse Lindasse (Sophie Lee, PÜHA MÜRISTUS!), kui ka siis, kui Mitchil tekib autoärandamise tõttu konflikt kohalike kantpeadega. Oma tulipäisuse tõttu kaotab Sean töö Sydneys. Noormees naaseb Newcastle’isse ja asutab koos sõpradega uuenduslikku stiili viljeleva tantsutrupi. Hoolimata linnaelanike pilgetest jätkab Sean oma unistuse teokstegemist.

Perry filmi muudavad kütkestavaks nii Adam Garcia virtuoosne osatäitmine kui ka energilised ja erutavad stepptantsunumbrid.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Tantsukutid
Zanr Melodraama
Aasta 2000
Stuudio 20th Century Fox
Osades Adam Garcia
Sophie Lee
Sam Worthington
Lavastaja Dein Perry
Pikkus 1h 29min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid