Kasutaja: Parool:

Kollide kompanii

Monsters, Inc.

plussplussplussmiinusmiinus

Lapsed ei tea, et kollidel ei ole midagi laste vastu. Nad teevad lihtsalt oma tööd...
Monstropol on koduks igasugu vormi ja sorti kollidele, kelle peamiseks elatusallikaks on inimkarjed. Mida kogub linna suurim kompanii Kollide Kompanii, mille töölisteks on hoolikalt valitud meeskond parimaid ja koletumaid kolle, kes öösiti läbi kapiuste laste juurde minnes koguvad nende karjeid. Kollide tööülesande eriti raskeks on asjaolu... kollid arvavad, et lapsed on mürgised. Kollide Kompanii juhataja Henry J. Vesinukk seisab silmitsi kriisiga, mis võib hävitada kogu kompanii, sest lapsed ei karda enam kolle nagu vanasti. Kompanii päästmiseks pannakse tööle parimad kollid. Number üks koll kompaniis on sinakas – roheline lillade täppide ja sarvedega mürakas Sulli. Tema assistendiks ühesilmne heleroheline koll Mike Wazowski.
Ühel järjekordsel kollitamisööl ületunde tehes avastab Sulli, et “kollitamise kapiuks” ei ole korralikult suletud ja inimlaps on sattunud kollide maale. Mike ja Sulli võtavad ette väga riskantse operatsiooni lapse, nimega Buu, koju toimetamiseks enne kui keegi märkab tema kohalolekut.

Lustaka animatsiooni on lavastanud Pete Docter, Lee Unkrich ja David Silverman (“Lelulugu“). Hääled on tegelastele andnud John Goodman (“Kreisi Keiser“), Billy Crystal (“Ka Gangster on Inimene“), Steve Buscemi (“Armageddon“), James Coburn (“Maverick“), Jennifer Tilly (“Bound“), Mary Gibbs jpt.


Vaata lisaks


Filmile antud hinded

1 33%
0 0%
0 0%
1 33%
1 33%
Kollide kompanii
Zanr Kogupere / Joonis
Aasta 2001
Stuudio Walt Disney Pictures
Osades Hääled:John Goodman
Billy Crystal
Steve Buscemi
Jennifer Tilly
Lavastaja Pete Docter, Lee Unkrich ja David Silverman
Pikkus 1h 32min
Esilinastus 15. märts 2002
Maaletooja BDG
Hinne 3.3333
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid