Kasutaja: Parool:

Atlantis : Kadunud kuningriik

Atlantis : The Lost Empire

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Sügaval maapinna all varjab end mõistatuslik saladus. Veelgi sügavamal peitub iidne, avastamata maa. Kõige sügavamal aga võti, mis lahendaks kogu müsteeriumi. Tuhandeid aastaid tagasi salapäraselt kadunud õitsval järjel olnud Atlantise kuningriik ootab avastamist!

On aasta 1914 ja noor ajaloohuviline Milo Thatch püüab veenda oma kolleege Ajaloomuuseumis, et teab kus asub kadunud Atlantis. Oma kirgliku harrastuse tõttu on ta sageli teiste naerualuseks kuni ühel päeval huvitub tema tegemistest jõukas härrasmees Preston B. Whitmore. Veidrikust miljonär korraldab Atlantise asukoha leidmiseks suurt uurimisretke ning soovib, et Milo kui keeleteadlane sellest osa võtaks. Teiste retkeliste hulka kuuluvad geoloogid, lõhkamismeistrid, mehaanikud, arstid, jne. Retke juhib komandör Rourke ning pikale ja ohtlikule reisile viib nad võimas allveelaev Ulysses. Milo liitubki meeskonnaga ning Atlantise avastusrekt võib alata!
Ohtlik ja seiklusterohke teekond viibki nad Atlantise saladuse jälile. Muinasjutuline kuningriik asub sügaval ookeanipõhjas ning Atlantise aarde - särava kristalli – võimas energia annab linnaelanikele valgust, energiat ja ravi. Kohtudes Atlantise imekauni printsessi Kida ja tema isa, Atlantise kuningaga, selgub ka uurimisretke tõeline põhjus. Komandör Rourke’i ülesandeks on viia varastada Atlantise elanikelt kristall ning see maa peal maha müüa. Milo ja Kida asuvad kurja plaani vastu võitlema, et päästa Atlantise elanikud kindlast hävingust. Ilma kristallita pole Atlantisel elu.

Seiklusrikka animatsiooni on lavastanud Gary Trousdale ja Kirk Wise (“Kaunitar ja koletis”, “Jumalaema kiriku kellalööja”). Hääled on tegelastele andnud: Michael J. Fox (“Hiireke Stuart”), James Garner (“Kosmosekauboid”), Claudia Christian (“Babylon 5”), Jon Mahoney (“Zipelgad”), Jim Varney (“Lelulugu 2”), Jim Cummings (“Shrek”), jpt.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Atlantis : Kadunud kuningriik
Zanr Joonis / Seiklus
Aasta 2001
Stuudio Walt Disney Pictures
Osades Hääled: Michael J. Fox
James Garner
Claudia Christian
Jon Mahoney
Lavastaja Gary Trousdale, Kirk Wise
Pikkus 1h 35min
Esilinastus 14. detsember 2001
Maaletooja BDG
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid