Kasutaja: Parool:

Skoor - kavalam jääb peale

The Score

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Nick Wells (Robert De Niro) on meistervaras, kes 25 aasta vältel toime pannud arvukalt üliprofessionaalseid sooritatud tööotsi, tehes seda samas ülima ettevaatlikusega, mis võimaldab mehel oma kodulinnas Montrealis edukalt džässiklubi omanikuna tegutseda. Aastate jooksul on Nickis süvenenud tahtmine vargakarjääriga lõpparve teha ning asuda koos oma kallima Diane’iga (Angela Bassett) muretut “pensionipõlve” veetma. Enne seda on aga vaja sooritada veel viimane ots, mille Nicki tööandja Max (Marlon Brando) on mehe jaoks juba valmis vaadanud.
Ahvatlev töö sunnib aga Nicki taganema tema kahest põhiprintsiibist – töötada alati üksi ja kodukandist kaugel. Nimelt sokutab Max talle paarimeheks noore, leidliku ja agressiivse Jack Telleri (Edward Norton), kellega koos asub Nick jahtima range valve all oleva Montreali tollihoone keldris asuvat antiikset vääriseset.

Hoogne ja leidlik kriminaalpõnevik “Skoor – kavalam jääb peale” toob vaatajateni tõelise staaride plejaadi, mille eesotsas on kahekordne Oscari-võitja Robert De Niro (“Kohtumine äiaga”, “Omad poisid”). Talle sekundeerivad vääriliselt Edward Norton (“Kaklusklubi”), Angela Bassett (“Mis armastusel sellega pistmist”) ja Marlon Brando (“Ristiisa”, “Tänapäeva apokalüpsis”). Filmi lavastajaks on Frank Oz, kes varasematel aastatel rõõmustanud kinosõpru selliste komöödiatega nagu “Aga Bob?” ja “Pisipetis Bowfinger”.


Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Skoor - kavalam jääb peale
Zanr Draama / Thriller
Aasta 2001
Stuudio Paramount
Osades Robert De Niro
Edward Norton
Marlon Brando
Angela Bassett
Lavastaja Frank Oz
Pikkus 2h 03min
Esilinastus 23. november 2001
Maaletooja MPDE
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid