Kasutaja: Parool:

Südametemurdjad

Heartbreakers

plussplussplussplussmiinus

Max (Sigourney Weaver) on naine, kes oma elu vältel pulmavannet andnud koguni 13 korral. Kõik need kooselud on lõppenud pea kohe pärast liidu sõlmimist tema abikaasade üleaisalöömistega. Max ei tee aga sellest suurt numbrit. Vastupidi – abielude karidele ajamine ongi ta eesmärgiks, sest meeste käest nõutavad valurahad aitavad Maxi pangaarvet tublisti paisutada. Maxi pettusekaaslaseks on tema tütar Page (Jennifer Love Hewitt), kes pärast abielu sõlmimist pahaaimamatu ohvri külje alla ujub ning mehe libedale teele meelitab.

Petisetandemit on saatnud edu ja oma järjekordseks ohvriks valivad nad välja tubakafirma jõuka, vana omaniku (Gene Hackman), kelle “kaasabil” loodavad ema ja tütar oma rahamured igaveseks unustada. Kõik aga ei osutu nii lihtsaks, kui nad esialgu olid arvanud, kuna olukorra muudab keeruliseks Maxi ühe eriti järelandmatu ja kättemaksu hauduva eks-abikaasa (Ray Liotta) väljailmumine.

“Südametemurdjad” on lustakas kelmikomöödia, mille kesksetes osades teevad kaasa Sigourney Weaver (“Tulnuka taassünd”), Jennifer Love Hewitt (“Eelmise suve saladus”), Gene Hackman (“Tooge jupats”), Ray Liotta (“Kokaiin”) ja Jason Lee (“Kuulsuse jahil”). Lavastajaks David Mirkin (“Romy ja Michele’i koolikokkutulek”).

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
1 100%
0 0%
Südametemurdjad
Zanr Komöödia
Aasta 2001
Stuudio MGM
Osades Sigourney Weaver
Jennifer Love Hewitt
Gene Hackman
Lavastaja David Mirkin
Pikkus 2h 03min
Hinne 4.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid