Kasutaja: Parool:

Tulnuka taassünd

Alien Resurrection

plussplussmiinusmiinusmiinus

Ellen Ripley (S. Weaver) suri halastamatu kiskjaga võideldes. Pärast kahtsadat aastat ja kaheksat kohutavat eksperimenti naaseb ta võitlustandrile. Teadlased kloonivad Ripley koos tema sees elutseva tulnukakuningannaga, lootes luua maailma tõhusaima sõjarelva. Kuid taasäratatud Ripley ja tema "lapsuke" valmistavad oma loojatele ootamatu üllatuse. Puhkeb midagi enamat kui maapealne põrgu. Vallapääsenud elukate alistamiseks lööb Ripley kampa salakaubavedajatega, kelle hulka kuulub ka huvitavaid üllatusi varuks hoidev android Call (W. Ryder).

Tänu muljetavaldavatele eriefektidele ning Ron Perlmani, Dan Hedaya, J. E. Freemani, Brad Dourifi ja Michael Wincotti suurepärastele osatäitmistele on TULNUKA TAASSÜND paeluv põnevusfilm, mis naelutab teid ekraani ette. Kui julgete, astuge pardale ja olge tunnistajaks täiesti uudsele õuduste lainele.

45-aastast reþissööri Jean-Pierre Jeunet’d tuntakse Eestis eelkõige tänu tema haiglase fantaasiaga vändatud meistriteostele “Delikatessid” ja “Kadunud laste linn”, samuti valmis tema käe all Alieni-saaga neljas osa “Tulnuka ülestõus”. Viimase järel pidas Jeunet neli aastat pausi, enne kui lavastas enda kohta ootamatu filmi Montmartre’i naiivitarist, kes püüab kõigile ligimestele nõu ja jõuga abiks olla.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
1 100%
0 0%
0 0%
0 0%
Tulnuka taassünd
Zanr Sci-fi
Aasta 1997
Stuudio 20th Century Fox
Osades Sigourney Weaver
Winona Ryder
Dominique Pinon jpt.
Lavastaja Jean-Pierre Jeunet
Pikkus 1h 49min
Hinne 2.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid