Kasutaja: Parool:

Õudne film 2

Scary Movie 2

plussplussplussplussmiinus

Cindy Campbell (Anna Faris) pole ikka veel suutnud üle saada aastatagustest koledustest, kui ta peab juba vastu astuma uutele õudustele. Professor Oldman (Tim Curry) meelitab rühma tudengeid vanasse majja, et uurida selles asuvat kummitust. On maailma suurim marihuaanatarbija Jupats (Marlon Wayans), on Ray (Shawn Wayans), kes pole ikka veel kindel oma seksuaalsetes eelistustes, aga on ka rida uusi tegelasi, kes üsna ruttu seal Põrgumajas kõik surmaohtu satuvad.

“Õudne film 2” pakub kõike sedasama, mida eelmisel aastal maailma kinod vallutanud esimene film: halastamatult halba maitset ja jõhkraid nalju lugematute õudusfilmide aadressil.
Osades esimesest filmist tuttavad Anna Faris ning ka stsenaristidena tegutsenud Shawn ja Marlon Wayans. Lisaks neile James Woods (“Süütud enesetapud”), Tim Curry (“Charlie inglid”), Chris Elliot (“Kõiges on süüdi Mary”), Natascha Lyonne (“Kuum pirukas”) ning Tori Spelling ja Kathleen Robertson (“Beverly Hills 90210”). Ka seekord istus lavastajatoolis üks paljudest Wayansi-vendadest, Keenen Ivory Wayans (I’m Gonna Git You Sucka).

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

1 10%
1 10%
1 10%
1 10%
6 60%
Õudne film 2
Zanr Komöödia / Õudus
Aasta 2001
Stuudio Dimension Films
Osades Anna Faris
Natascha Lyonne
Tori Spelling
James Woods jpt.
Lavastaja Keenen Ivory Wayans
Pikkus 1h 23min
Hinne 4.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid