Kasutaja: Parool:

Sopranod - vol. 7

The Sopranos - vol. 7

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Kriitikud ja vaatajad kiidavad üksmeeles Sopranosid, Emmy ja Kuldgloobusega auhinnatud hämarat ja naljakat seriaali maffiabossist, kellel on probleemid nii pere kui ka “perekonnaga”. See on “selline saade, mille lõppemine vihastab, nagu keegi paneks teie ees kinni raamatu, mida tahaksite veel nautida.”

Tony Soprano (James Gandolfini) on suur mees suurte muredega. Midagi väikest ta ei teegi. Tony saab teada, et Juunior (Dominic Chianese) ja Livia (Nancy Marchand) tellisid tema tapmise. Nüüd on Tony kord mõned käsud anda. Tema psühhiaater dr. Melfi (Lorraine Bracco) teab liiga palju ja peab oma ohutuse huvides linnast lahkuma. Juuniori lähimad abilised koristatakse ära, Juuniori enda vahistab FBI ja ta jääb seetõttu puutumata. Liviat tabab ajuinfarkt. Aga isegi hapnikumask ei suuda varjata ta tigedat naeratust, kui Tony tema ette satub. Tony ütleb oma meestele, et käib psühhiaatri juures. On see probleem? Ei usu.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Sopranod - vol. 7
Zanr Must huumor / Komöödia
Aasta 1999
Pikkus 1h 28min
Hindamiseks logi sisse!
Tony Soprano esimese hooaja viimases episoodis. Lisaks ka saade seriaali valmimisest. Tony Soprano esimese hooaja viimases episoodis. Lisaks ka saade seriaali valmimisest.
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid