Kasutaja: Parool:

Vene maja

The Russia House

plussplussplussplusspluss

Oscari® laureaat Sean Connery ja Oscarile® kandideerinud Michelle Pfeiffer kehastavad suurepäraselt spionaaþi- ja poliitikamaailma tõmmatud armastajaid.
Veetlev kirjastustöötaja Katja (Pfeiffer) toob inglise raamatukirjastajale Blairile (Connery) Moskvast salaja dissidendist tuumafüüsiku käsikirja, mis äratab rahvusvaheliste spionaaþitalituste tähelepanu. Käsikiri sisaldab andmeid Nõukogude tuumarelvastuse kohta ja selle autentsuse kontrollimiseks veenab Briti luure Blairi Moskvasse sõitma. Kuid pärast tutvumist Katjaga seisab mees valiku ees, kas jääda truuks talle usaldatud missioonile või armastatud naisele. Liiatigi ei taha kumbki neist reeta oma kodumaad…
Ajakirja Cosmopolitan meelest on VENE MAJA "peen, mõistatuslik ja tundeline ekraaniteos" tänu tugevale stsenaariumile (Tom Stoppard), Venemaal teostatud filmivõtetele ja headele osatäitmistele sellistelt staaridelt nagu Roy Scheider (JAWS), Klaus Maria Brandauer (OUT OF AFRICA), James Fox (A PASSAGE TO INDIA) ja John Mahoney (FRANTIC).

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
1 100%
Vene maja
Zanr Draama
Aasta 1990
Osades Sean Connery
Michelle Pfeiffer
Roy Scheider
John Mahoney jt.
Lavastaja Fred Schepisi
Pikkus 2h 03min
Hinne 5.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid