Kasutaja: Parool:

Preester, Rabi ja Blondiin

Keeping the Faith

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

"PREESTRI, RABI JA BLONDIINI" NALJA TEAD?

NALI 1
Sõidavad kupees: preester, rabi ja blondiin. Tee on pikk, preestril kõht tühi. Hädaga teeb blondiinile ettepaneku: mängime mõistatusmängu. Arvad ära, saad $50, ei arva, annad mulle $50. Blondiin on nõus. Preester pärib: Mõista, mõista, mis see on: pealt roheline, alt punane."Blondiin ei oska arvata. "Porgand", vastab preester, kasseerib võidu sisse ja läheb einestama. Tagasi tulles avaneb ta paljunäinud silmadele järgmine pilt. Rabi arvutab endamisi: "Nii, $650... Olgu, teeme veel korra. Mis on pealt roheline, alt punane?" Blondiin vastu: "Ei tea". "Porgand!", hõiskab rabi. "Kuidas nii, jälle porgand!", ei mõista blondiin ning võtab kotist järgmised $50...

NALI 2
Katoliku preester läheb blondiinist juuksuri juurde. Lõikab juukseid, pügab habet. "Palju võlgnen", küsib lõpuks. "Ei midagi", vastab blondiin. Kirikuõpetajalt me raha ei võta". Preester imestab ja läheb oma teed. Järgmisel hommikul leiab juuksur ukse eest 12 pudelit vana-head kloostriveini.
Läheb siis vene papp blondiini juurde juukseid lõikama. "Palju võlgnen?" "Ei midagi. Kirikuteenritelt me raha ei võta". "Nuinuu", mõtleb papp ja läheb oma teed. Järgmisel hommikul leiab juuksur ukse eest 12 pudelit vodkat.
Ja läheb siis ka juudi rabi juukseid lõikama. Ajab habet, pügab juukseid, trimmib põskhabetki. "Palju maksma peab?" "Ei midagi, kirikuteenritelt me raha ei võta". Rabi lahkub tänades ja järgmisel hommikul on juuksuri ukse eest 12 rabi reas!

NALI 3
Arutavad siis preester rabi ja blondiin rahaasju.
Preester: "Meil, katoliku kirikus otustab spetsiaalne komitee palju raha ma elamiseks vajan ning eraldab mulle selle summa. Ülejäänud läheb Jumalale".
Rabi: "Meil käivad asjad veidi teistmoodi. Võtame kõik annetused ning viskame õhku. "Kulliga" sedelid jäävad mulle, "Kirjaga" saab Boss endale.
Blondiin köhatab hääle puhtaks ja lausub: "Meie pühakojas käivad asjad samuti teisiti. Viskan kõik annetused õhku. Kui Jumal tahab midagi, siis võtab ära. Kõik, mis alla sajab, on minu!"

NALI 4
Preester peab tööasjus kirikust eemal viibima. Palub aga naaberkiriku rabil pihitool mõneks ajaks nö "üle võtta". Rabi teatab, et ei tea pihtimise reeglitest midagi ning preester lubab näidata kuidas asi käib.
Isutvad siis mõlemad pihiputkas, kuni siseneb naisterahvas: "Andesta, isa - tegin pattu. Petsin oma meest".
Preester: "Mitu korda?"
Naine: "Kolm korda".
Preester: "Lausu kaks palvet, jäta kasti $5 ja oled patust puhas".
Paari minuti pärast istub pihitooli meesterahvas: "Andesta, isa - tegin pattu. Petsin oma naist".
Preester: "Mitu korda?"
Mees: "Kolm korda".
Preester: "Lausu kaks palvet, jäta kasti 5$ ja oled patust puhas".
Nüüd jääb rabi pihitooli üksi. Möödub paar minutit ja siseneb blondiin: "Andesta, isa - tegin pattu. Petsin oma meest."
Rabi: "Mitu korda?"
Blondiin: "Ainult ühe korra".
Rabi vastu: "Mine ja peta siis veel paar korda, meil on sel nädalal eripakkumine: kolm korda 5$ eest".

NALI 5
Preester, rabi ja blondiin hüppavad lennukist langevarjudega alla. Langevarjud on uhiuued ja rabi kui tuntud ihnuskoi ütleb: "Ärme varjusid veel ava, ootame natuke - kuluvad vähem". Kukuvad ja kukuvad - maani on veel kilomeeter. Preester: "Nüüd peaks küll varjud avama!" Rabi: "Vara veel". Maani veel sada meetri. Preester, et "Avame!", rabi, et "Vara veel!". Lõpuks jääb maani vaid kaks meetrit ning Preester karjub: "Kukume surnuks, kukume surnuks!!!" Blondiin vastu: "Lolliks oled läinud! Kes siis kahe meetri pealt surnuks kukub!?"

Edward Nortoni lavastajadebüüt erineb loetud naljadest selle poolest, et tegemist on ilmselt ühega vähestest Hollywoodi filmidest, mis ei irvita ei preestrite, rabidega ega blondiinide üle. Nalja saab hoopis siis kui kirikuisad ühte heledapäisesse neidu ära armuvad ning kaunis blondiin on selles äris teatavasti keelatud vili, aga kiusatus ju tulles ei hüüa: Preester, isa Brian (Edward Norton - "Kaklusklubi") ja rabi, isa Jakob (Ben Stiller - "Kõiges on süüdi Mary") elavad New Yorgis ning on kahtlemata Manhattani nõutuimad poissmehed. Nende progressiivsed ideed ja meelelahtuslikud jutlused täidavad kirikud rahvaga, millest enamuse moodustavad vallalised neiud. Semude "pop-staari" põli saab aga tugevalt raputada kui nende ellu marsib ühel kenal päeval kunagine lapsepõlvesõbranna Anna Reilly (Jenna Elfman - "Dharma & Greg"). Katkiste põlvedega plikanähvitsast on sirgunud kaunis, terane ja edukas (äri)naine, kes töötab 100 tundi nädala ning peab mobiiltelefoni oma parimaks sõbraks. Lendab sädemeid ja love is in the air! Kes keda või kellega selgub kinos.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Preester, Rabi ja Blondiin
Zanr Komöödia / Romantika
Aasta 2000
Osades Jenna Elfman
Ben Stiller
Edward Norton jt.
Lavastaja Edward Norton
Pikkus 2h 09min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid