Kasutaja: Parool:

Tiigri-film

The Tigger Movie

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

KARUPOEG PUHH on prullakas mesikäpp, kelle mõtles välja inglise näitekirjanik A.A.Milne pärast seda kui tema väike poeg Cristopher Robin sõbrunes Londoni loomaaias Winnie-nimelise pruunkaruga. Puhhi-lugusid ringleb maailmas 45 miljonit koopiat (!) 31-s erinevas keeles! Lisaks Puhhile leidsid koha Milne'i populaarses raamatus ka noore Cristopheri lelud ja koduloomad, sh Eesel Iiah, Tiiger, Notsu, Öökull, Jänes, Kängurupoeg Ruu, jt. Kõik nad elavad teatavasti salapärases Saja Aakri metsas.

TIIGER on üks Karupoeg Puhhi paljudest sõpradest ning "Tiigrifilmi" staar. Tegemist on kahtlemata ühe õite edeva selliga, kel energiat ja eluvurinat rohkem kui duracell-jänesel. Ometi
hakkavad ka Tiigrit ühel päeval vaevama olemisfilosoofilised muremõtted ning hakkab üks fanaatline jaht Tiigri sugulastele. "Sest kusagil peab ju olema terve perekond minutaolisi vahvaid vuntse", arutleb vöödiline vurrkann omaette. Tema arvukas sõpruskond eesotsas Kängurupoeg Ruuga abistavad Tiigrit tema otsinguil.

TIIGRIFILM on Walt Disney Pictures'i uus ja esimene täispikk animatsioon, mille aluseks on A.A.Milne'i jutustus "Karupoeg Puhh". Hääled on "Tiigrifilmi" tegelased saanud mitmelt
elukutselistelt animatsioonihäälelt, sh Jim Cummings ("Tarzan", "Lõvikuningas 2"), Nikita Hopkins ("Karupoeg Puhh: kingituste aeg"), Ken Sansom ("Võlur Oz"), Andre Stojka ("Ämblikmees").

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Tiigri-film
Zanr Joonis / Kogupere
Aasta 2000
Stuudio Walt Disney Pictures
Osades Hääled: Jim Cummings
Nikita Hopkins
Ken Sansom
Andre Stojka
Lavastaja Jun Falkenstein
Pikkus 1h 17min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid