Kasutaja: Parool:

Kole koiott- baaris ainult tüdrukud!

Coyote Ugly

plussplussplussmiinusmiinus

Saage tuttavaks - New Yorgi kuumima baari "Kole Koiott" viis tõmbenumbrit:

VIOLET "Unistaja"
Violet on süütu ja armas nagu lumikelluke ning unistab üle kõige laululooja ametist. Õnnetuseks põeb tütarlaps lavahirmu ega julge oma laule ise esitada. Seda viga parandab aga metsik baar "Kole koiott", kus neiul tuleb nii mõnigi kord möllavat klientuuri baari letil lauldes rahustada (loe: pilguga enda külge naelutada). Võib öelda, et Violetti kehastav Piper Perabo on Hollywoodi üks kauneimaid uustulnukaid, kelle võlud pääsevad tõeliselt esile alles suurel ekaraanil!

ZOE "Korravalvur"
Zoe on tõsine ning tõsiselt seksikas. Noor juuratudeng teenib oma vapustavaid puusi hööritades baaris "Kole koiott" tippi $300 päevas ning haarab KOHE ruupori järele kui klientuur liiga vaikseks jääb: "On see klooster või baar!? Tehke ometi häält!!!" Zoe osas on supermodell Tyra Banks, tänu kellele muutus lux-pesufirma Victoria's Secret kataloog kohustuslikuks lugemiseks!

LIL "Boss"
Lil on nö esimene ametlik "Koiott". Samas ka baari omanik ja piigade boss. Lil esindab seda nö "küpsemat ilu", mis mõned mehed peast ogaraks ajab. Baaris kamandab ta vägesid kindla käega, ja reeglid on lihtsad: ükski tüdruk ei tohi tuua baari oma boyfriendi (neil on kombeks armukadedaks muutuda kui näevad oma kallimat letil tantsimas) ning tüdrukud peavad nägema välja nagu oleksid nad nö "saadaval", kuid seda mitte kunagi olema. Ei mingeid trikke klientidega! Lili osas näeme Maria Bellot, kes mängis hiljuti koos Mel Gibsoniga filmis "Kättemaks".

CAMMIE "Võrgutaja"
"Mina olen vene kiusatus", tutvustab end Cammie. Mis peaks vihjama tema vene päritolule ja see ajab pidevas eksootikajanus njuujorklased ju pükstest välja! Cammie on sulavmagus nagu mesi ega löö risti ette mitte ühegi erutava tantsunumbri ees. Baari "Kole Koiott" väikese Lolita osas näeme Izabella Mikot, kes on tegelikult poola päritolu baleriin. See juba on midagi!

RACHEL "Tulekeel"
Rachel on naine, kes pole argade meeste jaoks. Too tumedapäine "New Yorgi bitch" nagu teda baaris kutsutakse on väga kerge käega. Nii kui mõni klient üle piiri läheb, lendab Racheli küünarnukk talle ribidesse. Rachel on "tuli" kõige põletavamas tähenduses ning tema valvata on, et kõik baari kliendid tulist kraami ka ohtralt kallaksid: "Kas siin baaris müüakse vett?!" ja hoia neid õnnetuid, kes vett tellida julgevad!!! Rachelit võib näha ka teleekraanil. Ta mängib uues populaarses teleseriaalis nimega "Seks ja linn".

Filmi on tootnud Hollywoodi võlur Jerry Bruckheimer, kes on vahetanud ilusad autod filmis "Kadunud 60. sekundiga" ilusate tüdrukute vastu komöödias "Kole koiott"!


Vaata lisaks


Filmile antud hinded

1 17%
0 0%
1 17%
3 50%
1 17%
Kole koiott- baaris ainult tüdrukud!
Zanr Romantika / Komöödia
Aasta 2000
Stuudio Jerry Bruckheimer Films
Osades Piper Perabo
Tyra Banks
Adam Garcia
LeAnn Rimes jpt.
Lavastaja Jerry Bruckheimer
Pikkus 1h 40min
Hinne 3.5000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid