Kasutaja: Parool:

Dinosaurus: kadunud gigandid on tagasi!

Dinosaur

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Disney tänavune täispikk suur-animatsioon "Dinosaurus" on midagi muud kui need multikad, mida su põlvepikkused õed-vennad armastavad hommikust õhtuni vaadata. "Dinosauruses" pole ühtegi tantsu- ega laulunumbrit, seevastu kuhjaga hingematvaid spetsiaalefekte.

"Dinosaurus" on nagu fantaasiarikas uni, mis viib su aega ja maailma, kuhu ühegi inimese jalg pole kunagi sattunud. See on dinosauruste aeg ja dinosauruste maailm. Ja see maailma polnud teadupoolest kõige "inim"sõbralikum. Dinod nägid kurja vaeva, et endal hinge sees hoida. Nimelt pidi kenad sõbralikud taimetoidudinod end pidevalt koledate lihasööja-dinode eest varjama, halvemal juhul põgenema, halvimal juhul võitlema ning absoluutselt kõige koledamal juhul ... surema. Sestap on filmis ka tuld ja actionit rohkem kui Disney varasemates filmides.

"Dinosauruse" peategelaseks on iguaanodon (tänaseks väljasurnud hiidsisalik) Aladar. Poiss pole veel munastki välja saanud kui kaotab oma pere. Muna leiavad pisikesed ja karvased leemurid, kes sellest kooruva "koletise" ka üles kasvatavad. Leemuri-papa kardab, et suureks saades pistab Aladar nad kogu perega nahka ning otsustab põnnis liha vastu vastikust kasvatada. Ei lähegi kaua aega kui Aladar on 3-tonnine hiiglane, kes armastab tema jaoks kookospähklisuuruste leemuri-sõpradega mürada.

Vaatamata sõbralikele leemuritele unistab Aladar päevast, mil kohtab omasuguseid. Ta ei tea veel millised seiklused teda ees ootavad: meteoriidisadu, kodumetsa häving, pikk tee koos leemuritega roheliste aasade otsingul, kohtumine teiste dinosaurustega nagu näiteks Styrachosaurus, Brachiosaurus, Ankylosaurus, Pachyrhinosaurus, Struthiomimus, jne, jne. Lisaks ei saa jätta saladusse ka seda, et meie Aladar armub kaunisse Neera-nimelisse iguaanodonisse ning viimase türannist vennale Kronile, ei meeldi see viimane seik mitte üks raas! Aga noori see ei peata, Neera ja Aladar jäävad kokku!

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Dinosaurus: kadunud gigandid on tagasi!
Zanr Joonis / Kogupere
Aasta 2000
Stuudio Walt Disney Pictures
Pikkus 1h 29min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid