Kasutaja: Parool:

Titaanid

Remember the Titans

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

"Muinaskreeka mütoloogias olid Titaanid võimsamad kui Jumalad. Nad valitsesid kogu universumi. Olgu see spordiväljak täna õhtul meie universumiks. Ja valitsegem seda Titaanide vääriliselt!"

Sellise julgustava kõne peab treener Herman Boone (Denzel Washington) oma "Titaanide"- nimelisele meeskonnale enne igat otsustavat mängu. Ükski meeskond ei unusta õhtut, mil nad võitlesid "Titaanidega". Aga enne joovastavat võidurõõmu, oli palju higi ja verd. Kui Boone "Titaanide" treeneriks määrati, koosnes meeskond pigem karjast kauboidest kui tõelistest sportlastest. Lisaks puudujääkidele vastupidavuses, oli õhus tunda ka vihapidamise lõhna. Peagi selgub, et "Titaanide" mängijad ei saa omavahel üldse läbi ja treener asub seda üsnagi lõbusate võtetega siluma. Kantri-mehed pannakse ühte tuppa räpparitega, paksud poisid peenikestega, jne, jne. Ikka selleks, et mängijad teineteist tundma ja austama õpiksid. Tulemus ei anna kaua oodata. Seni kehvalt esinenud "Titaanid" kasvab päev-päevalt üha võimsamaks. Ja kui mängijad astuvad väljakule, käituvad, mõtlevad ja võitlevad nad kui üks mees.

"Titaanid" on heatujuline, tõsielul põhinev film, mis liigutab kõiki, kes on andnud oma panuse mõne suurema eesmärgi nimel. Filmi on tootnud "Armageddoni" ja "Kadunud 60. sekundiga" produtsent Jerry Bruckheimer. Tema laia joont ja osavat pinge üles keerutamise kunsti on tunda filmi igas treeningus ja võistluses. Ja seda kõike muheda huumori saatel. Osades: Oscari-võitja Denzel Washington ("Mees kui orkaan"), Will Patton ("Kadunud 60. sekundiga"), Ryan Hurst ("Reamees Ryani päästmine"), Ethan Suplee ("Seks-retk"), Brett Rice ("Forrest Gump"), jt. Muusika autor on Trevor Rabin ("Kadunud 60. sekundiga").


Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Titaanid
Zanr Kogupere / Draama
Aasta 2000
Stuudio Jerry Bruckheimer Films
Osades Denzel Washington
Will Patton
Ryan Hurst jt.
Lavastaja Jerry Bruckheimer
Pikkus 1h 53min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid