Kasutaja: Parool:

Aeg lahkuda

Time to Leave / Le Temps qui reste

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Arstil on noorele fotograafile Romainile halbu uudiseid. Homoseksuaalse mehena arvab viimane, et moodne suguhaigus on temani jõudnud, ent tegelikult tuleb noormehel peagi hoopis pidurdamatule vähile alla vanduda. Oma diagnoosiga üksi jäänud, alustab Romain ettevalmistusi lahkumiseks. AEG LAHKUDA on teine episood Prantsuse andekaima filmimehe François Ozoni surma ja leina triloogiast. Triloogia esimest osa ”Liiva all” nägi ka PÖFFi publik 2001. aastal. Algselt sotsiaalkomöödiatega silma paistnud režissöörist on kasvanud hoopis mitmekülgsema kino viljeleja, kes on toonud raevuka surmateema melodraama žanrisse.

François Ozon (s 1967, Pariis) lõpetas režiiõpingud Pariisi filmikoolis La Fémis. On teinud mitmeid dokumentaal- ja lühifilme. Ozoni esimene mängufilm "Sitcom” (1997) oli edukas paljudel rahvusvahelistel festivalidel. Alates 2000. aastast, mil Ozon lavastas R. W. Fassbinderi näidendi alusel vändatud draama "Veepiisad tulistel kividel", on ta tõusnud üheks tunnustatumaks prantsuse filmilavastajaks.

Filmograafia: Sitcom (1997), Les Amants criminels (1998), Gouttes d’eau sur pierres brûlantes (“Veepiisad tulistel kividel”, 2000), Sous le sable (“Liiva all”, 2000), 8 femmes (“8 naist”, 2002), Swimming Pool (“Bassein”, 2003), 5x2 (2004), Le Temps qui reste (“Aeg lahkuda”, 2005)


Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Aeg lahkuda
Zanr Action
Aasta 2006
Stuudio Fidélité Productions/France 2 Cinema
Osades Jeanne Moreau
Melvil Poupaud
Valéria Bruni-Tedeschi
Daniel Duval
Lavastaja François Ozoni
Pikkus 1h 30min
Esilinastus 28. juuli 2006
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid