Kasutaja: Parool:

Püünis

The Cell

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

PÜÜNIS...

... viib su kohta, kus keegi veel käinud pole - sarimõrvari teadvusse. Paik pole kiita, kuna tegemist on üsna väärastunud mõtlemisega sadistiga, kes armastab noori tüdrukuid oma sala-püünises aeglaselt surma saata. Mõrvar Carl Stargher (VINCENT D'ONOFRIO - "Mehed mustas") põeb nimelt haruldast skisofreeniat, mis ta lõpuks koomasse saadab. Teadvusetu killeri leiab FBI agent Peter Novak (VINCE VAUGHN - "Psühho"), kes pöördub abipalvega psühholoog Catherine Deane'i (JENNIFER LOPEZ) poole. Dr. Deane on katsetanud oma patsientide peal kõrgtehnoloogilist seadeldist, mis võimaldab tal virtuaalselt ravialuste mõtetes ja fantaasiates ringi vaadata. Olude sunnil saab Catherine'ist...

PÜÜDJA...

...sest just temal palutakse minna koomas lamava mõrvari teadvusse. Eesmärgiga leida infot mõrvari järjekordse ohvri kohta, kes mõrvari surmapüünises hinge vaagub. Kord juba killeri peas, ei piisa Catherine'i headusest ega kogemusest psühholoogina. Catherine arvab, et ei pääse sellest koledusest eales terve mõistusega ning ainsaks võimaluseks ise eluga pääseda, on püüdjaks muutuda ning mõrvar oma teadvusse meelitada.

PÜÜD...

... lavastada filmi teemal, mida varem palju ekspluateeritud pole, sundis filmitegijaid originaalse lavastaja otsinguile. Leiti muusikavideo- ja reklaamitegija Tarsem Singh (nt. REM-i "Losing My Religion" video), kelle tööd on üleval muuhulgas ka New Yorgi Moodsa Kunsti Muuseumis. Singh vaimustus stenaariumist, mis tõotas tema fantaasiale piiramatut vabadust. "Püünisest" saigi visuaalselt rabav ja põnev linatoes, mille fantastilised kostüümid on loonud Eiko Ishioka ("Bram Stoker's Dracula").

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Püünis
Zanr Thriller / Sci-fi
Aasta 2000
Osades Jennifer Lopez
Vince Vaughn
Vincent D'onofrio jt.
Lavastaja Tarsem Singh
Pikkus 1h 47min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid