Kasutaja: Parool:

Mumford

Mumford

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Siinkohal võikski küsida, et mis on Mumford ja kes küll filmile sellise pealkirja paneb? Küsimusele on koguni kolm vastust:

MUMFORD - THE CITY

Mumford polegi õigupoolest päris city, vaid idülliline väikelinnake aiakeste ja nö individuaalelamutega. Inimesed on seal nagu väikelinnades ikka - kõik omavahel tuttavad ja uudishimust pakatavad. Samas ei erine nad mitte millegi poolest suurlinnarahvast. Kõigil on oma mured ja hädad, puudused ja veidrused.

MUMFORD - THE MAN

Linnakesse nimega Mumford saabub ühel päeval noor doktor nimega Mumford. Erialalt psühholoog. Doktor Mumfordil on lisaks kenale välimusele ja lahkele südamele ka imetlusväärne komme inimesi kuulata ning ta tunneb klientide probleemide vastu siirast huvi. Pole siis ime kui linnakese elanikud kribinal-krabinal kõik ühele ja samale sohvale tormi jooksevad. Teistele psühholoogidele ei meeldi see mitte üks teps ja hakkavadki Dr. Mumfordi tausta lähemalt uurima. Ja eks meil kõigil ole oma minevikus üht-teist varjata....

MUMFORD - THE MOVIE

Romantilise komöödia väikelinna veidrikutest on lavastanud ja kirjutanud Lawrence Kasdan (varasemad stsenaariumid filmidele "Ihukaitsja", "Jedi tagasitulek", "Impeeriumi vastulöök"). Osades: Loren Dean ("Riigi vaenlane"), Jane Addams ("Õnn", "Sulle on sõnum"), Ted Danson ("reamees Ryani päästmine"), Martin Short ("Marss ründab!") jpt.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Mumford
Zanr Romantika / Komöödia
Aasta 1999
Osades Loren Dean
Jane Addams
Ted Danson
Martin Short jt.
Lavastaja Lawrence Kasdan
Pikkus 1h 42min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid