Kasutaja: Parool:

Lelulugu 2

Toy Story 2

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

Lelud jäävad leludeks - väljaarvatud siis kui omanik nad omapead jätab. Andy lastetoa lelud on tagasi ning valmis veel üheks "mänguks", mis on järjeks 1996-l aastal nähtud "Leluloole": Andy sõidab kauboilaagrisse ning lelud jäävad järjekordselt omapead. Selline sündmus tekitab tavaliselt palju segadust ja nii ka nüüd: kauboi Woody satub juhuse tahtel lelukoguja Ali silme alla ning ahne mees varastab vapra kauboi ära. Ali korteris avastab Woody, et tema näol on tegemist hirmväärtusliku leluga, kelle "komplekti" kuuluvad veel kauboitüdruk Jessie, kullaotsija Kuldar ja suksu Suursilm. "Woody seltskonnal" oli omal ajal koguni samanimeline teleshow ning üks Jaapani muuseum on valmis maksma lelukomplekti eest müstilise summa.
Woody sõbrad - kosmoserändur Buzz, hr. Pudrumugul, mängukoer Slinky, Hõiupõrsas ja dinosaurus Rex - võtavad ette meeleheitliku päästeretke, et Woody enne Andy tagasitulekut koju tuua.

"Lelugulu 2" lavastaja John Lasseter Pixari stuudiost on teinud koos Disney'ga ka "Leluloo" ja "Putukaloo". "Lelugu" tõi talle erakordse saavutuse eest Oscari. Oscarile kandideeris ühe filmistsenaristina ka Andrew Stanton, kelle head huumorimeelt saab nautida ka "Lelulugu 2" vaataja. Ka Woody ja Buzz'i hääled on endiselt vastavalt Tom Hanksilt ("Sulle on sõnum", "Forrest Gump") ja Tim Allenilt ("Dzhungliseiklus", teleseriaal "Kodu korda"). Lisandunud on kauboitüdruk Jessie, kelle hääl tuleb Joan Cusackilt ("Neli pulma ja põgenev pruut"). Pahura Kuldari häält teeb "Frasieri" sarjast tuttav Kelsey Grammer.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
Lelulugu 2
Zanr Joonis
Aasta 1999
Stuudio Walt Disney Pictures
Osades Hääled: Tom Hanks
Tim Allen
Joan Cusack
Kelsey Grammer
Lavastaja John Lasseter
Pikkus 1h 38min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid