Kasutaja: Parool:

Põgenev pruut

Runaway Bride

plussplussplussplusspoolik

Maggi Carpenter (Julia Roberts - "Notting Hill", "Südamesõbra pulmad") on väikelinna iludus, kes armastab hirmsal kombel pulmakleidis altari ette kõndida. Tavaliselt lõpeb jalutuskäik altarini laulatusega, kuid Maggie'ga juba nii ei juhtu - tema on juba kolm korda altari ette jõudnud ja täpselt samapalju kordi sealt tuhatnelja põgenenud ja kõik peiud pika ninaga jätnud. Arpüks? Meestesolgutaja? Vastuse jahil saabub väikelinna Ike Graham (Richard Gere - "Shaakal", "Kaunis naine") - New Yorgi reporter, kes soovib veidrast pulmapõgenikust loo kirjutada.

Maggie sünnilinnas avaneb talle järgmine pulmakroonika:

1. Esimest korda löövad pulmakellad kohalikule rokkarile Dead Head Gil'ile (Yul Vazquez - "The Mambo Kings") ja Maggie'le hoopis varakult. Noored on nii armunud, nii armunud, kuid tseremoonia edenedes ametliku osani ehk paaripanekuni, otsustab Maggie sääred teha - tsikliga nimelt. Gill jääb Maggie't kitarri tinistades vaikselt taga nutma.

2. Teine katse leiab ühtviisi noore, kuid veidi rahulikuma Maggie kirikust koos Brian'iga (Donal Logue - "Peenike punane joon"). Suur on pulmakülaliste üllatus kui Maggie altari ette jõudes, pea viltu, kaarega tagasi välisukse poole sammuma hakkab. Ja seda üha kiirenevas tempos, loorikandev väikemees taga lohisemas. Brian hakkab kurvastusest katoliku kiriku preestriks.

3. Maggie kolmandad pulmad leiavad aset vabas õhus ja peiuks on noor putukateadlane George (Reg Rogers - "I Shot Andy Warhol"). Pruutpaar asub kirikuõpetaja ette hobustel - pruudi ilmne ettenägelikus, mistõttu kõik külalised hinge kinni hoiavad. Pruudi hobune muutub üha rahutumaks ning kirikuõpetaja märkuse peale, et suksu on rohkem närvis kui pruut, lööb Maggie kannused hobuse ribide vahel ja kaobki loori lehvides metsa. George jätab putukad kus see ja teine ning asub kurvastusest New Yorgi baaripukke kulutama.

4. Kui Ike linna saabub, valmistuvad kõik pidulikult Maggie neljandateks pulmadeks kohaliku jalgpallitreeneri Bob'iga (Christopher Meloni - "Ratastel Las Vegasesse"). Tseremoonia proovi ajal juhtub aga midagi kummalist, mille tagajärjel Maggie neljandad pulmad oluliselt muutuvad - vahetub nimelt peigmees.

5. Ei pääse ka Ike Graham Maggie võlukütkeist - seisab mees altari ees ja vaatab kuidas Maggie külg ees läheneb. Mõlemad teavad, et on teineteise jaoks need ainsad ja õiged, aga midagi läheb nihu … ja pruut jälle jooksus.

Kas see kõik ka ükskord lõpeb, selgub juba kinos. Teistes osades: Joan Cusack ("Palgamõrvar Blank"), Hector Elizondo ("Kaunis naine"), Rita Wilson ("Unetud Seattle's"), jpt. Filmi on lavastanud hittfilmi "Kaunis naine" (Pretty Woman) lavastaja Garry Marshall.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
1 33%
2 67%
Põgenev pruut
Zanr Komöödia / Armastus
Aasta 1999
Stuudio Touchstone Pictures ja Paramount Pictures
Osades Julia Roberts
Richard Gere
Yul Vazquez jt.
Lavastaja Garry Marshall
Hinne 4.6667
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid