Kasutaja: Parool:

Inspektor Gruvi

Inspector Gadget

plussplussplussmiinusmiinus

Kes on Inspektor Gruvi?
Elas kord üks särasilmne ja idealistlik korravalvur John Brown (Matthew Broderick - "Godzilla") ja oli kord üks kaunis päikesepaisteline päev kui keegi üdini kuri härrasmees Sanford Scolex turva-Browni kuriteo käigus õhku laskis. Ja puruneski poiss miljoniks killuks. Õnneks leidus keegi kaunis arukas teadlasepreili, kes soovis juba pikemat aega tehniliste võtetega maailma kõige paremat robo-politseid luua. Purunenud Brown sobis selleks ideaalselt ja sündiski maailma parim kokkukruvitud pätipüüdja Inspektor Gruvi, kel kurjuse peatamisel abiks mustmiljon veidrat vidinat ja muud vigurit ("Inspektor Gruvi" paljukiidetud spetsiaalefektid on loonud kolmekordne Oscarivõitja Stan Winston ("Jurassic Park", "Terminaator 2", "Aliens").

Mida tähendab "Go Go Gadget"?
Tõlkes "Läki läki, Gruvi" on samatähenduslik fraasiga "Seesam, avane". "Läki läki, Gruvi" võimaldab Inspektoril kõik oma vidinad ja jubinad käiku lasta. Loomulikult kulub tal enne kõvasti aega kuni taipab, et kõike pole mõtet korraga kasutada. Iga kuritöö jaoks on ikka oma karistus. Kuna igal bondil on oma masin, leiutab lahke teadlasepreili Gruvile ka nö "Gruvi-masina". Meie Inpektor on aga kergelt eluvõõras, sestap on auto ülesanne olla piisavalt streetwise, et poissi linnadzhungli seadustes nö järele aidata.

Kes on Brenda Bradford?
Noor doktorikraadiga tehnikahuviline tütarlaps (Joely Fisher - "Mask"), kes sammub isa jälgedes teaduserajal. Paraku saab sama kuritöö käigus, mis pühib John Browni isiku maapinnalt, surma ka Brenda isa. Isal ja tütrel on nimelt ühine vaenlane ja samas austaja Sanford Scolexi näol, kes varastab nende teadusliku uurimistöö kulunud eesmärgiga - saada maailma kõige rikkamaks meheks. Brenda on enese teadmata samas ka John Browni kaua-aegne südamedaam ning nüüd, maailma kõige kõvema vennikesena julgeb meie Inspektor esimesed lähenemiskatsed teha…

Kes on Sanford Scolex?
Elegantne ja edev, õel ja ahne härrasmees (Rupert Everett - "Südamesõbra pulmad"), kes palub end kutsuda "Küüniseks". Sanford Scolex: "Küünis. Kõigest üks sõna - nagu Madonna". Kui Brenda ja tema isa leiutis võimaldab ehitada terve armee riigile ustavaid korravalvureid, siis Küünise eesmärgid on hoopis sombusemat laadi - tema soovib nimelt toota maailma kõige jõledama sõdurite armee, mis teeks temast hoobilt maailma valitseja.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
1 33%
1 33%
0 0%
1 33%
Inspektor Gruvi
Zanr Komöödia / Seiklus
Aasta 1999
Stuudio Walt Disney Pictures
Osades Matthew Broderick
Joely Fisher
Rupert Everett
Lavastaja Stan Winston
Hinne 3.3333
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid