Kasutaja: Parool:

13 päeva

Thirteen Days

miinusmiinusmiinusmiinusmiinus

1962. aasta oktoobris seisis maailm kolmeteistkümne päeva jooksul kujuteldamatu katastroofi lävel. Kõikjal oodati hinge kinni hoides, millega lõpeb kahe superriigi, USA ja NSV Liidu poliitiline, diplomaatiline ja sõjaline vastasseis, mille põhjuseks Kuubale rajatavad vene raketibaasid. Kui venelased peaks alla tulistama USA luurelennuki, annaks USA vastulöögi nõukogude õhutõrjepatareide pihta, N.Liit omakorda ründaks Lääne-Berliini ja nii edasi, kuni tuumarelvade käikulaskmiseni. Kolmas maailmasõda oli lähemal, kui keegi ettegi kujutas….

Kuuba raketikriisina ajalukku läinud sündmuste keskmes seisavad president John F. Kennedy (Bruce Greenwood) ja justiitsminister Robert Kennedy (Steven Culp). Nende tegevust jälgib lähedalt presidendi erinõunik Kenneth O’Connell (Kevin Costner), kelle võim Valges majas on suurem, kui üldsus arvatagi oskab.

“13 päeva” on tõsielul põhinev haarav põnevusfilm, mille peaosi mängivad Kevin Costner (“Tantsib huntidega”, “JFK”), Bruce Greenwood (“Lahingureeglid”) ja Steven Culp (“Põetaja Betty”). Lavastaja Roger Donaldson (No Way Out; The Getaway), operaator Andrzej Bartkowiak (“Kiirus”, “Surmarelv 4”).


Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
13 päeva
Zanr Põnevus
Aasta 2000
Stuudio New Line Cinema
Osades Kevin Costner
Bruce Greenwood
Bruce Greenwood
Steven Culp jt.
Lavastaja Roger Donaldson
Pikkus 2h 25min
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid