Kasutaja: Parool:

Lustakad jalakesed

Happy Feet

plussplussplussmiinusmiinus

Antarktika keiserpingviinide seas oled sa eikeegi, kui sa ei oska laulda, sest igale pingviinile on sündides kaasa antud oma südamelaul. See on väga halb uudis Mõmina (Elijah Wood) jaoks, kelle andeks on hoopis.. stepptants! Tema ema Norma Jeani (Nicole Kidman) meelest on see väga armas, aga isa Memphis (Hugh Jackman) kinnitab, et pingviinid nii ei tee. Mõlemad teavad, et ilma südamelauluta ei leia nende poeg tõenäoliselt kunagi ka armastust, kelleks võiks muidu olla Gloria (Brittany Murphy), parim laulja terves Antarktikas. Pingviinide vanem Noah (Hugo Weaving) ajab Mõmina minema, et see läheks laia maailma end parandama.

Koos teel leitud sõpradega, kelle juhiks on kartmatu Ramon (Robin Williams), avastab Mõmin läbi meeletute seikluste, et kõige tähtsam siin ilmas on jääda iseendaks. Siis lahenevad ka kõik mured.

”Lustakad jalakesed” on tuntud lugudega vürtsitatud lustiline koguperekomöödia igas vanuses vaatajale. Oma hääle andsid tegelastele Elijah Wood (”Sõrmuste isand”), Nicole Kidman (”Moulin Rouge”), Hugh Jackman (”X-mehed”), Robin Williams (”Veerev segadus”), Brittany Murphy (”Sin City”), Hugo Weaving (”Matrix”) jt. Lavastas George Miller (”Babe”, ”Mad Max”).

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

4 27%
1 7%
3 20%
1 7%
6 40%
Lustakad jalakesed
Zanr Joonis / Kogupere
Aasta 2006
Stuudio Warner Bros
Osades Hääled:Elijah Wood
Nicole Kidman
Hugh Jackman
Robin Williams
Lavastaja George Miller
Pikkus 1h 48min
Esilinastus 22. detsember 2006
Hinne 3.2667
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid