Kasutaja: Parool:

Kaitseingel

The Guardian

plussplussplussplusspluss

Pärast seda, kui legendaarne rannikuvalve päästeujuja Ben Randall (Kevin Costner) kaotas traagiliselt lõppenud päästeoperatsiooni käigus kogu oma meeskonna, saadetakse ta õppejõuks nn. A-kooli, kus valmistatakse ette rannikuvalve eliitpäästjaid. Püüdes kaotusest üle saada, sukeldub ta õpetamisse, pöörates oma ebaharilike meetoditega kogu programmi pea peale.

Koolis kohtab ta noort ülbet meisterujujat Jake Fisherit (Ashton Kutcher), kes tahab olla iga hinna eest number 1, jättes sageli tähelepanuta ülejäänud meeskonna vajadused. Väljaõppe käigus aitab Randall ühendada Jake’i ande ja ambitsioonid päästjatele esitatavate nõuetega. Ühel hetkel saab Jake’ile läbi isikliku kogemuse selgeks kangelaslikkuse ja eneseohverduse tõeline tähendus ning päästjate moto, ”Et teised saaks elada”.

”Kaitseingel” on haarav draama, mille lavastas Andrew Davis (”Jälitatav”). Osades Kevin Costner (”Jutud käivad”), Ashton Kutcher (”Liblikaefekt”), Neal McDonough (”Relvavennad”), Sela Ward (”House”), Melissa Sagemiller (”Sleeper Cell”), Clancy Brown (”Highlander”), John Heard (”Sopranod”) jt.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
0 0%
0 0%
1 100%
Kaitseingel
Zanr Action / Seiklus
Aasta 2006
Stuudio Touchstone Pictures
Osades Kevin Costner
Ashton Kutcher
Neal McDonough
Sela Ward
Lavastaja Andrew Davis
Pikkus 2h 21min
Esilinastus 20. oktoober 2006
Hinne 5.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid