Kasutaja: Parool:

Maailma Kaubanduskeskus

World Trade Center

plussplussplussmiinusmiinus

11. september 2001 oli New Yorgis ebaharilikult soe päev. Inspektor Will Jimeno (Michael Pena) ja seersant John McLoughlin (Nicolas Cage) kiirustasid Manhattanile nagu tavaliselt. Ainult et see polnud tavaline päev.

Nii Jimeno kui McLoughlin sisenesid pärast terrorirünnakuid päästesalga koosseisus Maailma Kaubanduskeskusesse mõned minutid enne tornide kokkuvarisemist. Mehed jäid imekombel ellu, kuid vangistatuna varisenud betooni ja väändunud metallkonstruktsioonide alla. Järgmised 12 tundi hoidsid nad teineteisel eluvaimu sees, rääkides oma peredest, tööst, lootustest ja pettumustest.

Samal ajal näidatakse nende abikaasade (Maria Bello ja Maggie Gyllenhaal), laste ja vanemate kannatusi ning tuletõrjujate, politseinike ja parameedikute pingutusi, kelle ennastsalgav tegutsemine mehed piinarikkast surmast päästis.

”Maailma kaubanduskeskus” on tõsielul põhinev lugu vaprusest ja ellujäämisest, mille lavastas 3-kordne Oscari-võitja Oliver Stone (”JFK”, ”Rühm”). Osades Nicolas Cage (”Sõjajumal”), Michael Pena (”Kokkupõrge”, ”Räpane Mackey”), Maria Bello (”Vägivaldne minevik”), Maggie Gyllenhaal (”Sekretär”), Stephen Dorff (”Blade”), Jay Hernandez (”Hostel”) jt.

Vaata lisaks


Filmile antud hinded

0 0%
0 0%
1 100%
0 0%
0 0%
Maailma Kaubanduskeskus
Zanr Draama / Põnevus
Aasta 2006
Stuudio Paramount
Osades Nicolas Cage
Michael Pena
Maria Bello
Maggie Gyllenhaal
Lavastaja Oliver Stone
Pikkus 2h 09min
Esilinastus 06. oktoober 2006
Hinne 3.0000
Hindamiseks logi sisse!
Kas paljuräägitud majanduslangus Sind ka mõjutanud on?

Ei
Jah
Natuke
Mis majanduslangus?

Sügisene auhinnaloos


Auhinnaloosi võitja selgunud!
1

Mees, kes ei aimanud

The Man Who Knew Too Little
2

Thomas Crowni afäär

The Thomas Crown Affair
3

Täiuslik torm

The Perfect Storm
Autoriõigused | Koostööpakkumised ja reklaam | valid